Hoodfights duikt in de wereld van illegale gevechten op geheime plaatsen, zonder vergunning. Wat in coronatijd begon als uitlaatklep, groeide uit tot een bont circuit waarin mannen met de meest uiteenlopende achtergronden, gewichtsklassen en leeftijden elkaar in een kooi te lijf gaan en niks anders doen dan rammen.
Check de hele aflevering nu op NPO Start! https://npo.nl/start/serie/hoodfights/afleveringen/seizoen-1
🚨 Steun PowNed, word lid: https://www.helpmee.tv
📺 Check voor meer fantastische content ook ons YouTube-kanaal PowNews!
https://www.youtube.com/@PowNews
⭐ Ontdek meer van PowNed op onze website en socials!
► Website: https://www.powned.tv
► Facebook: https://www.fb.com/OmroepPowNed
► Instagram: http://www.instagram.com/omroeppowned
► TikTok: https://www.tiktok.com/@omroeppownedofficial
► Twitter: http://www.twitter.com/powned
📨 Tip voor de redactie? Mail naar redactie@powned.tv
source
Gaat al z’n techniek overboord wanneer het er op aan komt ofzo 🤣
Ik voel mezelf met de minuut dommer worden als ik hier naar kijk
Elke een beetje normaal getrainde bokser/kickbokser zou die Wes toch binnen enkele minuten volledig onderuit vegen. Snap niet dat mensen die helemaal niet kunnen vechten dit gaan doen
Dit heeft zo iets triest,!!
Apenshit, doet de muziek geen eer aan
UFC van temu.
Als ze deze beelden in Afrika zien sturen ze ons geld😂
Als je passief tegen die Wes bokst kan je het nog wel winnen ook. Hij heeft conditie. van een oud paard zonder tactiek.
Ik hoor die gozer "OEESSS" zeggen.
Ik zat gelijk te denken, is dit niks voor Alex Soze?
Die Wss heeft stoten die uit 1865 komen zo lang zijn ze onderweg. Als ze eenmaal op je kin landen zullen ze best prikken😢.
Die scheidsrechter mag ook eerder ingrijpen bij die eerste partij. Als je iemand in elkaar ziet zakken als een klapstoel is het tijd om te stoppen pik
Niet super technisch maar zeker wel vermakelijk en respectvol. Lekkah bezug
0:50 mooie trap, het hoogtepunt. wes kan beter zn hoogtepunt voor in bed bewaren
ik heb 1 minuut gezien en er staat een zogenaamde scheidsrechter tussen die veel te laat ingrijpt
Dit is toch geen plek om te vechten door dit soort mensen word vechtsport gezien als een beestensport
zijn dit die beruchte bosgevechten waar de comments het welleens over hebben?
Word er getest voor drugs? Speed coke ofzo? Die guy lijkt me niet nuchter
Ali Boom is een KOTS vechter, geen kleintje dus.
waarom praten al die knakkers hetzelfde
alsof ze van die nep koekwouzen zijn uit maaskantje ofzo
3:15 stickert. verstand van muziek bij pow
Allemaal jonkies mensen 😂😂
en ik betaal voor de uitkering van dit soort mensen
schattig zo'n zwetende mannenclubje die elkaar ontmoeten in een bos, nemen ze nou zelf eenb hekkie mee?
Wat is dit voor iets sneu's 😂
😂 wat is dit nou weer
Lijkt op bumfights
Al die kansloze die staan te filmen met hun telefoontjes 😂
Anabolen 😂
Mooie community… Onderling respect en controle over de situatie. Tuurlijk kan het fout gaan, dat kan bungee jumpen ook. Keuzes die je maakt in het leven
0,0 vechtsportervaring en geen respect voor je tegenstanders… als Shotokan Karateka schaam ik me diep voor jullie en voor Nederland! Jullie denken dat dit de manier is om een vechter te zijn. Wie een echte vechter wil worden, traint in de dojo, leert discipline en vermijdt dit soort gevechten. Boetes, schulden en rechtszaken of achter de tralies zullen dit soort tuig wel treffen . Jullie ouders en familie zouden trots op je zijn als ze zagen hoe jullie je online gedragen en waar jullie aan mee doen.
De kansparels van Nederland. Of mag ik dat niet zeggen omdat ze wit zijn.
Die kale ik dacht hij kan goed vechten maar even serieus je coach roept 20x lichaam jonge leverstoot enz. Maar je gaat alleen maar volop op gezicht. Je bent een amateur gap
Zwakbegaafden
Wat een kansloze shit is dit weer. Allemaal totaal mislukte, kansloze figuren. Bubbel mijn belastingcenten kwijt 1x aan de uitkering van deze gasten en andere keer aan Powned. Wat een rommel!
Streetbeef van TEMU, get real.
Dit is een namaak van die club in het Oostblok, maar toch goed geprobeerd en geinig dat kereltje, ziet er gezien de omstandigheden nog redelijk veilig uit! +1
Hoop dat mijn zoon heel ver weg blijft van dit soort idioten. Hersens ziin belangrijker dan vuisten…maar daar komen ze nog wel achter als ze verjaren.
Ze kunnen iig geen hersenbeschadiging oplopen zo te zien
Respect voor Wes, hij geeft echt alles wat ie heeft. Mooi om te zien die strydert ❤
Die kroeghoeken horen niet in een partij thuis… Ush
Als ie net zo neukt als dat ie vecht 😂
FR1908 pornosterren 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤡🤡🤡
thumbnail deed me denken aan newkids
Heerlijk die oude gerecyclede oude meuk.
Kut Nederland
Respect dat ze de kooi ingaan maar op vechten lijkt het niet haha